Novinky

Zverejnené: 13.03.2018

Prepracovaný modul pre newslatter

Zverejnené: 13.03.2018

Modul ponuky

Zverejnené: 13.03.2018

Čisté URL adresy

Zverejnené: 27.08.2017

Porovnávač produktov
SlovenskýAngličtinaČeštinaDeutschland

0 ks 0.00 €

SEO – optimalizácia pre vyhľadávače

Profi SEO modul
Systém e-shopu ponúka možnosť nastaviť pre každú kategóriu nadpis, popis pre vyhľadávače a kľúčové slová.

Tieto údaje môžete taktiež nastaviť pre všetky produkty. Pokiaľ ich však nevyplníte, automaticky sa čerpajú z nadpisu a popisu produktu, resp. kategórie.

SEO a marketingové textové boxy so správou cez administráciu
V rámci SEO boxov, ktoré sa dajú vytvárať pre všetky kategórie cez administráciu e-shopu, môžete každej z nich pridať dodatočné texty a obrázky, čo Vám dopomôže k lepšiemu umiestneniu.

Systém tiež posiela štrukturované dáta pre vyhľadávače, ktoré im pomáhajú rozpoznať dôležité údaje na stránke a lepšie ju tak pochopiť. To Vám pridáva ďalšie cenné body v optimalizácií.
 
Vlastný systémový sitemap generátor
Systém má vytvorený vlastný sitemap generátor, pomocou ktorého viete jedným poklepaním myši vygenerovať aktuálny sitemap.xml súbor. Vyhľadávač sa vďaka nemu lepšie orientuje na Vašom e-shope. Môžete nastaviť prioritu informácií tak, aby vyhľadávač vedel lepšie odlíšiť podstatné odkazy od tých menej podstatných.

Čisté URL adresy
Každému článku, kategórií aj produktu dokážete nastaviť vlastnú URL adresu, ktorá už rovno za lomítkom vedie na kľúčové slovo a je v najmenšom možnom tvare. Vďaka tomu máte v URL adrese iba podstrané údaje čo je momentálne trendom z pohľadu SEO opatimalizácie.

 

Možnosť presmerovania neexistujúcich URL adries, napr. po zmene názvu kategórie

 


DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK A ZÍSKATE POUKÁŽKU NA 5% ZĽAVU